Zoeken

Nieuw

Chevrolet Aveo

De nieuwe Chevrolet Aveo wordt voorgesteld in Parijs. Hij is gegroeid en neemt het lijnenspel over van de concept-car die begin dit jaar werd voorgesteld. Hij is voor het eerst verkrijgbaar met een dieselmotor.

08-09-2010

De volgende generatie Aveo is een vijfdeurs berline en is langer en breder dan zijn voorganger. De stijl ligt in de lijn van de RS concept die te zien was in Detroit en Genève in het begin van het jaar: een radiatorrooster dat in twee is gedeeld en verborgen deurklinken achteraan. Onder de motorkap vinden we viercilinders, en dit keer zijn het niet alleen benzines maar ook dieselmotoren. Het benzinegamma bestaat uit twee versies van de 1.2 (70 pk en 86 pk), een 1.4 (100 pk) en een 1,6-liter (115 pk). Maar de Aveo is ook voor het eerst verkrijgbaar met twee varianten van een 1.3-diesel (75 pk en 95 pk). De dieselmotoren zijn uitgerust met een stop-startsysteem. De benzineversies 1.4 en 1.6 kunnen worden besteld met een automaat. Net zoals in het kleinste model uit het gamma, de Spark, is het ontwerp van het instrumentenbord gebaseerd op dat van een motorfiets. Het onderstel is herwerkt op het vlak van de ophanging. De compacte berline wordt voorgesteld op het salon van Parijs, dat plaats vindt van 2 tot 17 oktober. In de zomer van 2011 komt hij op de markt.

Ook over dit onderwerp
Prijzen Chevrolet
Kenmerken Chevrolet
Zoekertjes tweedehands Chevrolet
Alles over Chevrolet
News Chevrolet
Tests Chevrolet
Advies van de gebruikers Chevrolet (31)

Deel deze pagina met uw vrienden



Commentaren
 




Meest gelezen Chevrolet

Dossier:
18 auto's van minder dans 10.000 euro

Gedetailleerde webtest:
Chevrolet Volt

Telex:
Lancering Chevrolet Volt vervroegd

Telex:
Gezinswagens van het jaar 2012

Eerste webtest:
Chevrolet Camaro

Eerste webtest:
Chevrolet Cruze vijfdeurs

Eerste webtest:
Chevrolet Orlando

Nieuw:
Chevrolet Camaro ZL1

Eerste webtest:
Chevrolet Volt

Nieuw:
Chevrolet Camaro ZL1 Cabrio




Tag Cloud

v40 m3 stekkerhybride lamborghini gallardo 308 cc eagle gouden autosleutelhanger lekvrij phaeton tucson center internet naimo crossover ev sandero sts mokka cvt hypermiling

Gratis auto zoekertje

Verkoopt u uw auto? Plaats gratis een zoekertje op AutoGids
Zoekertje plaatsen


Roadbook Nürburg - Le Mans

Download hier het roadbook Nürburgring-Le Mans met tussenstops bij drie automusea.


Alle merken

Abarth
Alfa Romeo
Ariel
Aston Martin
Audi
Bentley
BMW
BMW Alpina
Cadillac
Caterham

Chevrolet
Chrysler
Citroën
Corvette
Dacia
Daihatsu
Dodge
Donkervoort
Ferrari
Fiat

Ford
Gillet
Honda
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
Kia
KTM
Lada

Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lotus
Maserati
Maybach
Mazda
Mercedes-Benz
Mini

Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
PGO
Porsche
Renault
Rolls-Royce
Saab
Seat

Skoda
Smart
Spyker
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
Wiesmann

Nuttige links

Prijzen en opties
Technische kenmerken
Belasting op inverkeerstelling

Tweedehands auto's
Richtprijzen tweedehands
Verkeersboetes

Autotests
Autonieuws

Jobs
Wie zijn we?

Contacteer ons

RSS
facebookFacebook
twitterTwitter