Zoeken

Nieuw

Dacia Logan 2007

Dacia heeft enkele details aan de Logan veranderd.

15-09-2006

De aangepaste budgetauto krijgt als belangrijkste (want meest nodige) aanpassing een knop waarmee de kofferklep kan worden geopend, zodat dit niet langer met de sleutel moet gebeuren. De grille is voortaan volledig in koetswerkkleur gespoten. De verschillende uitrustingsniveaus zijn vanaf 2007 ook gemakkelijker uiterlijk van elkaar te onderscheiden. Zo heeft de Ambiance achterlichten in kristallook, terwijl de Lauréate voortaan een kofferspoilertje krijgt.

Bovendien wordt bovenaan het gamma de Prestige toegevoegd. Die krijgt standaard een specifiek uiterlijk (gespoten bumpers, deurklinken en zijdelingse stootstrips) en ook het interieur wordt onder handen genomen, met een aparte stoelbekleding, drempelsierplaatjes, satijnzilveren deurklinken en een middenconsole en tellerranden in aluminiumlook. Ten slotte worden ook een leren stuurwiel en versnellingspook gemonteerd en krijgt de toerenteller voorwaar een rode zone. De Prestige wordt aangedreven door een 1.6 met zestien kleppen van 105 pk en 148 Nm. Die Renault-motor wordt standaard aan een vijfversnellingsbak gekoppeld en stuwt de Logan Prestige naar 100 km/h in een relatief vlotte 10,2 seconden, terwijl het normverbruik 7,1 l/100 km bedraagt.

Over het hele gamma worden nieuwe materialen gebruikt voor het interieur, terwijl de klant kan kiezen uit een gamma Blaupunkt-autoradio's met afneembaar front. De Lauréate krijgt bovendien een opbergvakje onderin de middenconsole. Ten slotte wordt ook het gamma koetswerkkleuren en lichtmetalen vijftienduimvelgen uitgebreid.

Ook over dit onderwerp
Prijzen Dacia Logan
Kenmerken Dacia Logan
Zoekertjes tweedehands Dacia Logan
Alles over Dacia
Alles over Dacia Logan
News Dacia Logan
Tests Dacia Logan
Advies van de gebruikers Dacia Logan (5)

Deel deze pagina met uw vrienden



Commentaren
 




Meest gelezen Dacia Logan

Dossier:
18 auto's van minder dans 10.000 euro

Modelvoorstelling:
Dacia Logan

Vergelijkende test:
Dacia Logan 1.4 & Suzuki Alto 1.0

Facelift:
Dacia Logan

Gedetailleerde wegtest:
Dacia Logan 1.5 dCi

Prototype:
Dacia Logan Steppe Concept

Gedetailleerde wegtest:
Dacia Logan 1.4 & 1.6

Industrie:
Het succesverhaal achter de Dacia Logan




Tag Cloud

stoffen dak cooper s meriva crashtest fabia snelweg volvo v60 c-max wagon sonic q5 matrix air exige jazz mercedes ml 63 amg aqua agenda zondag vab

Gratis auto zoekertje

Verkoopt u uw auto? Plaats gratis een zoekertje op AutoGids
Zoekertje plaatsen


Roadbook Nürburg - Le Mans

Download hier het roadbook Nürburgring-Le Mans met tussenstops bij drie automusea.  Meer...

Alle merken

Abarth
Alfa Romeo
Ariel
Aston Martin
Audi
Bentley
BMW
BMW Alpina
Cadillac
Caterham

Chevrolet
Chrysler
Citroën
Corvette
Dacia
Daihatsu
Dodge
Donkervoort
Ferrari
Fiat

Ford
Gillet
Honda
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
Kia
KTM
Lada

Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lotus
Maserati
Maybach
Mazda
Mercedes-Benz
Mini

Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
PGO
Porsche
Renault
Rolls-Royce
Saab
Seat

Skoda
Smart
Spyker
Ssangyong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo
Wiesmann

Nuttige links

Prijzen en opties
Technische kenmerken
Belasting op inverkeerstelling

Tweedehands auto's
Richtprijzen tweedehands
Verkeersboetes

Autotests
Autonieuws

Jobs
Wie zijn we?

Contacteer ons

RSS
facebookFacebook
twitterTwitter

Immoweb Zoek je een appartement of een huis te koop of te huur in Vlaanderen, Wallonië, Brussel of in het buitenland? Vind een woning dankzij de zoekmotoren voor huizen en appartementen te huur of te koop. De grootste Belgische vastgoedwebsite helpt je ook om een vakantiewoning te vinden aan de Belgische kust, in de Ardennen, in Frankrijk, Italië, Spanje... Bekijk de zoekertjes online en vind een vakantiewoning te huur. Wil je een zoekertje plaatsen om je huis of bouwgrond te verkopen of om een woning te verhuren? Je kan je panden te huur gemakkelijk online zetten, net als je vakantieverhuur. Vind ook onze recentste huizen te koop in Baarle-Hertog, Willebroek, Vosselaar, Hove, Maasmechelen en ook appartementen te koop in Halle, Lichtervelde, St-Kruis. Bezoek ons recent aanbod van appartementen te huur in Ekeren, Berlaar, Herentals, St-Katelijne-Waver, Denderleeuw en van huizen te huur in Antwerpen, Sterrebeek, Kraainem. AutoWereld Fan van de leukste conceptauto’s, de vetste supersportwagens en de slimste prototypes? Dan moet je op Autowereld.be zijn, het online verlengstuk van het beste automaandbladvan Vlaanderen en dé website voor de rechtgeaarde autoliefhebber. We serveren niet alleen het recentste autonieuws, maar brengen ook pikante testverslagen van nieuwe auto’s en van iets minder nieuwe auto’s. Een must, eigenlijk. Certigo Certigo is dé oplossing voor het aanvragen van uw elektrische keuring en / of energieprestatiecertificaat (verplicht als onderdeel van een vastgoedtransactie). Om het mogelijk te maken om op een objectieve manier verschillende panden met elkaar te vergelijken, is het uiterst belangrijk dat deze certificaten correct worden opgesteld en 100% betrouwbaar zijn. Daarom werkt Certigo met de experts van Vinçotte, het meest toonaangevende keuringsbureau van het land. Bovendien, geniet u van een extra voordeel wanneer u beide keuringen laat uitvoeren op hetzelfde moment. Certigo is een samenwerking tussen Immoweb en Vinçotte.
www.autogids.be
  • is lid van de Produpress Groep
  • Uitgever sinds 1950
Produpress groep: Auto : Immo : Reclameregie :
Metriweb