Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Industrie en economie / Bernhard Maier geen CEO van Skoda meer

Geschreven door Klaas Janssens op 10-07-2020

Op 31 juli 2020 vertrekt Bernhard Maier als CEO van Skoda. De Tsjechische constructeur heeft nog geen vervanger bekendgemaakt.

Bernhard Maier Skoda

Onlogisch is het vertrek van Bernhard Maier niet. Achter de schermen van de VW-groep wordt er immers flink geschoven met de topposities. Waarnemers verwachten dat Maier de rol van CEO van Skoda ruilt voor die van Porsche, waar hij Oliver Blume zou vervangen. Blume zou dan de nieuwe bestuurdersvoorzitter worden in de plaats van Herbert Diess, maar die betrekking wordt intusssen ingevuld door Ralf Brandstätter. Wie er vanaf 1 augustus 2020 de rol van CEO van Skoda overneemt, is evenmin bekend.

Bernhard Maier komt van bij Porsche. Voor hij aan zijn succesvolle stint als CEO van Skoda begon, was hij verantoordelijk voor de Marketing & Sales bij de sportwagenbouwer. Onder zijn leiding lanceerde Skoda succesvolle SUV-modellen zoals de Kamiq, de Karoq en de Kodiaq. Maier was ook verantwoordelijk voor de Scale en de op stapel staande Enyaq iV.

 

Hoofdredacteur AutoGids

Instagram: @kjanssens_pro

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten