Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Autosalon Frankfurt 2017 / Kia KED12: Cee’d break-concept in Frankfurt

Geschreven door Olivier Duquesne op 30-08-2017

Op de Kia-stand op het salon van Frankfurt kan het publiek een concept ontdekken van een atletische break. Hij onthult de stijlkenmerken van de volgende generatie van de Cee’d.

Op 500 meter van de Messe van Frankfurt, waar het autosalon IAA (16-24 september) plaatsvindt, heeft Kia’s designcentrum een concept voor een break bedacht. Het prototype KED12 wil de atletische trekken van de Pro_Cee’d overzetten naar een vijfdeurs Shooting Brake. De studie moet vooral de komst voorbereiden van de nieuwe generatie van de Cee’d, die er veel inspiratie uit zal halen.

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten