Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Industrie en economie / Hyundai trekt directeur van Lamborghini aan

Geschreven door Olivier Duquesne op 01-01-2016

Hyundai heeft Manfred Fitzgerald, topkaderlid van Lamborghini, aangeworven. Het Zuid-Koreaanse merk versterkt zich in alle richtingen, vooral om zijn nieuwe luxegamma Genesis te lanceren.

Na de overstap van Luc Donckerwolke van Bentley is Hyundai nu gaan shoppen bij Lamborghini, nog een prestigemerk van de Volkswagen-groep. Het Zuid-Koreaanse merk heeft de 52-jarige Manfred Fitzgerald aangetrokken, designer en directeur ‘brand & design’ van Lamborghini. Hij voegt zich bij het team dat Hyundai verzameld heeft om de strategie en expansiepolitiek van Genesis te ontwikkelen, het nieuwe premiummerk van de groep.

 

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten