Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Nieuwigheden / Nissan Kicks toont zijn neus

Geschreven door David Leclercq op 22-04-2016

De Kicks, de toekomstige compacte cross-over van Nissan die in eerste instantie bedoeld is voor de Latijns-Amerikaanse landen, geeft zijn neus prijs.

Op een nieuw beeld kunnen we de neus van de Nissan Kicks ontdekken. Dat het op de Facebook-pagina van Nissan Brazilië gepubliceerd werd, is geen toeval, want de auto is in de eerste plaats bedoeld voor de Latijns-Amerikaanse landen. De Kicks zal trouwens de officiële auto zijn van de nakende Olympische Spelen van Rio (van 5 tot 21 augustus 2016). Ook al is het radiatorrooster trouw aan de Nissan-stijl, toch vertoont de Kicks enkele originele kenmerken. Zoals zijn uitgerekte koplampen, die doorlopen tot in de vleugel.

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten