Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Eerste test / Chevrolet HHR: Holy Hot Rod

Geschreven door Bert Troubleyn op

De nieuwe Chevrolet HHR doet met zijn hot rod-achtige vormen sterk denken aan de Suburban uit de jaren vijftig. Is hij even praktisch als de lichte vrachtwagen van destijds?

De HHR werd door de meestgelezen koopgids van de VS verkozen tot de tien sympathiekste auto's voor minder dan 18.000 dollar, maar zal bij ons zo'n 25.000 euro gaan kosten. Dat is geen vriendenprijsje, zelfs al wordt hij verkocht in het meest volledige afwerkingsniveau LT, met standaard een lederen bekleding, een audiosysteem, een airco, een snelheidsregelaar, verwarmbare stoelen en dies meer... Gezien het verschil in fiscale regels en de benzineprijzen kun je er prat op gaan dat je er meer zal tegenkomen in Moskou dan in Brussel.

In dit artikel : Chevrolet

Tests

Onze tests

Beoordelingen

Laatste beoordelingen van eigenaars