Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Citroen Citroen 2CV6 Spécial

Ons referentienr : 10761610


Prijs : 12.000 €
44.000 km 08/1989 27 pk
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 2900 Schoten

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk Citroën
Terugvorderbare B.T.W Nee
Aantal eigenaars 1
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 4
Aantal zitplaatsen 4
Aantal deuren 4
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 597 cc
Aantal cilinders 2
Kw / pk 20 / 27
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Een Portugees geitje dat zijn verjaardag viert sinds 13 januari 1989. De auto is reeds in ons bezit sinds 2008. Hij is eerst van mijn mama geweest, en ondertussen herbeleef ik mijn jeugd er al in vanaf 2020.

De bodemplaat is vernieuwd 4 jaar geleden (zink, behandeld met extra beschermlaag), 2 jaar geleden heb ik samen met men mama alle zetels volledig vernieuwd (van constructie en rekkers tot het naaien van de bekleding.) Ook de interieur bekleding werd volledig vernieuwd. Het dak werd in 2023 vernieuwd.

De naftmeter werkt momenteel niet.
1.2.3 engine heb ik in de tijd aangekocht maar nog niet geïnstalleerd. Die krijg je er dus ook bij, samen met nog 2 geschiedenis boeken.

Het is altijd men dagdagelijkse auto geweest (1x per week werd ermee gereden), maar door omstandigheden heb ik een auto nodig waarmee ik jaarlijks wel wat meer kilometers kan afleggen. En jammer genoeg is het financieel niet mogelijk om 2 auto’s te houden, dus moet hij met toch wat pijn in het hart weg.

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: Citroën