Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Jaguar

Ons referentienr : 10797446


Prijs : 1.495 €
9.999 km 06/1965 190 pk
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 3940 Hechtel-Eksel

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk Jaguar
Terugvorderbare B.T.W Nee
Aantal eigenaars 5
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 5
Aantal zitplaatsen 5
Aantal deuren 4
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 3400 cc
Aantal cilinders 6
Kw / pk 140 / 190
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Herstelde carosserie Jaguar MK2, geen deuken of rotte delen. Kriksteunen zijn vervangen, plaatdelen opnieuw ingelast. De body is gelakt in grondverf / primer.

Deze carosserie is een goed alternatief als je een Mark2 wilt restaureren die nog volledig onderhanden moet worden genomen. Veel Jaguars uit de jaren 60 die niet eerder gerestaureerd werden zijn vaak in zo een slechte staat dat het aan arbeid meer kost om de body weer te herstellen van rot en deuken dan de vraagprijs van dit exemplaar.


Overige onderdelen
Gereviseerde 3.4 Motor (2025) is niet inbegrepen, deze is nog wel wel beschikbaar indien gewenst tegen meerprijs van 5000 €

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: Jaguar