Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Porsche 993 Turbo// full service// 77.000 km

Ons referentienr : 11000548


Prijs : 224.995 €
77.000 km 02/1995 408 pk
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 8340 Brugge

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk Porsche
Terugvorderbare B.T.W Nee
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 6
Aantal zitplaatsen 2
Aantal deuren 2
Uitrusting en opties
Klimaatcontrole
Elektrische spiegels
Elektrische zetels
Elektrische ruiten
Boordcomputer
Lichtmetalen velgen
Sportzetels
ABS
Airbag
Airbag passagier
Alarm
Startonderbreker
Stuurbekrachtiging
Mistlichten
Centrale vergrendeling
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 3600 cc
Aantal cilinders 6
Kw / pk 300 / 408
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Te koop: Porsche 993 Turbo (1995) Oldtimerstatus Slechts 77.000 km Unieke kans voor verzamelaars

Met trots en enige twijfel verkoop ik mijn Porsche 993 Turbo uit 1995, een van de meest gezochte en gewaardeerde luchtgekoelde 911-modellen ooit gebouwd. Deze wagen combineert pure mechanische perfectie met tijdloze elegantie, en staat bekend als de laatste echte Turbo die Porsche produceerde voor het watergekoelde tijdperk begon. Exemplaren in deze staat en met deze kilometerstand worden zeldzamer met de dag.

Deze 993 Turbo heeft slechts 77.000 km en is sinds dag één met de grootste zorg onderhouden. De wagen verkeert in uitzonderlijke perfecte staat, zowel technisch als optisch. Alles voelt solide, strak en precies zoals het hoort bij een youngtimer die zijn waarde elk jaar verder ziet stijgen. Dankzij zijn bouwjaar geniet de auto bovendien van oldtimerstatus, wat hem niet alleen aantrekkelijk maakt voor verzamelaars, maar ook fiscaal interessanter.

Specificaties & kenmerken:
Bouwjaar: 1995 (oldtimer)
Kilometerstand: 77.000 km
Originele Porsche 993 Turbo luchtgekoeld
Perfect onderhouden, gedocumenteerde geschiedenis
Technisch volledig in orde, rijdt krachtig en scherp
Optisch in zeer mooie, originele staat
Zeer waardevast en uiterst zeldzaam in deze conditie

Deze Porsche is niet alleen een auto, maar een investering in een stuk autogeschiedenis. De 993 Turbo wordt wereldwijd beschouwd als een icoon, en wagens in deze kilometerstand bewegen zich steeds vaker richting collectie- en museumkwaliteit.

Serieuze geïnteresseerden kunnen mij contacteren voor extra info, detailfoto’s, documentatie of een bezichtiging.
Een unieke kans om een prachtige 993 Turbo te bemachtigen die klaarstaat voor een nieuwe liefhebber.

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: Porsche