Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / BMW 600 \'58 CH30949

Ons referentienr : 11006164


Prijs : 19.950 €
3.483 km 07/1958 - pk Garantie : 30 maand
Contacteer de verkoper
Professionele verkoper
Oldtimerfarm BV
Adres Lobulckstraat 9
9880 Aalter
Tel.
Verkoper lokaliseren

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk BMW
Terugvorderbare B.T.W Nee
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal zitplaatsen 4
Aantal deuren 2
Met garantie 30
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 582 cc
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Deze BMW 600 werd op 30 juli 1958 voor het eerst ingeschreven en is de grotere broer van de iconische Isetta. Dit exemplaar onderging in het verleden een professionele restauratie en combineert zijn bijzondere vormgeving met het karakter van een echte jaren ’50 microcar. Vandaag de dag presenteert hij zich als een interessante klassieker voor liefhebbers die waarde hechten aan zeldzaamheid en authenticiteit, met ruimte voor verdere verbeteringen.
De BMW 600 is een uit de BMW Isetta ontwikkelde dwergauto van de Bayerischen Motoren Werke (BMW). Evenals de BMW Isetta heeft hij één groot voorportier maar ook één zijportier. Het motorconcept stamt uit de motorfiets-boxermotor van BMW. Hij werd gebouwd van september 1957 tot november 1959 een bijzonder korte periode. Omdat hij destijds in de markt werd gezet als goedkoop alternatief voor een grote auto, zijn veel exemplaren intensief gebruikt, opgebruikt en uiteindelijk weggegooid. Dat maakt de BMW 600 vandaag extra zeldzaam.
Ons inspectieteam van Oldtimerfarm heeft een expertiseverslag opgesteld en bevat het volgende.
Technische gegevens

  • Merk: BMW

  • Model: 600

  • Bouwjaar: 1958

  • Motor: 582 cc tweecilinder

  • Transmissie: Manuele versnellingsbak

  • Aandrijving: Achterwielaandrijving

  • Kleur: Oranje

  • Kilometerstand: 3.482 km (afgelezen kilometerstand)

  • Chassisnummer: 130949

Staat en aandachtspunten
  • Carrosserie: Herlakt met gebruikssporen redelijke staat, binnenkort te herstellen op sommige plaatsen geen staal meer achter het plamuur

  • Lakwerk: Met sporen van normaal gebruik

  • Onderzijde: Oppervlakkig roest veel aan gelast

  • Banden: Verdroogd en te vervangen

  • Interieur: Gerestaureerd met sporen van gebruik kap in goede staat

  • Motorruimte: Oudere restauratie motor in goede staat

  • Onderhoud: Noodzakelijk

  • Batterij: In goede staat kan nog enkele jaren mee

  • Remmen: Herstelling noodzakelijk functioneren niet

  • Handrem: Werkt goed

  • Elektrische installatie: Ruitenwissers en dashboard werken claxon enkel in combinatie met rechter pinker

  • Lichten: Functioneel remlichten werken niet

  • Ophanging en stuurinrichting: Stuur gaat zeer stroef veel speling op stuurhuis

Sterke punten
  • BMW 600, opvolger van de iconische Isetta

  • Oudere professionele restauratie met unieke uitstraling

  • Interessante microcar voor verzamelaars en liefhebbers van bijzondere klassiekers

Te bezichtigen bij Oldtimerfarm, Lobulckstraat 9, 9880 Aalter.
Vraag het volledige inspectierapport via [email protected] of bel +32(0)472.40.13.38.
Bezoek mogelijk met of zonder afspraak inspectie op de brug bij interesse.
Meer dan 300 oldtimers en motorfietsen beschikbaar op 5 minuten van afrit E40 Aalter.



Oldtimerfarm:
Oldtimerfarm is gespecialiseerd in verkoop in opdracht van oldtimers en collectiewagens en we zijn fier u deze wagen te mogen aanbieden.
Centraal gelegen, in België, te 9880 Aalter, Lobulckstraat 9, op 1 uur van Frankrijk, 1,5 uur van Nederland en 2,5 uur van Duitsland, kunt u deze wagen bewonderen tesamen met de +300 andere collectiewagens die we aanbieden. Onze jarenlange expertise staat ter beschikking van wie in vertrouwen en degelijk geadviseerd zowel een wagen wenst te verkopen als aan te kopen.
Wij verkopen in consignatie en geven in alle transparantie advies aangepast aan uw wensen, ervaring en kennisniveau. Inspectie op de brug en testrit zijn hierbij vanzelfsprekend en kosteloos. Prijzen zijn alles inbegrepen, meestal BTW niet-aftrekbaar, vrij van import- of andere belastingen binnen de Europese Unie. Wij kunnen, indien gewenst, voorzien in Belgische, Franse of Nederlandse technische keuring. Levering (wereldwijd), stalling, onderhoud en herstelling behoren tot onze core-business.
Op onze website vindt u per wagen een zeer uitgebreide fotoreportage (+100 foto’s). Voor een uitgebreidere beschrijving, een gedegen advies en met al uw vragen kunt u uiteraard telefonisch, via e-mail of mits een bezoek bij ons terecht.
Oldtimerfarm is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10u tot 17u (zonder afspraak). Op zondag zijn we gesloten en op maandag enkel op afspraak te bezoeken. We kijken er naar uit u te mogen verwelkomen


Informatie en prijzen onder voorbehoud van wijzigingen en/of drukfouten. Meer info over onze privacy, GDPR en cookie policy: https://www.oldtimerfarm.be/privacy_policy_oldtimerfarm.pdf

Contacteer ons:
Xavier: 0032 472 40 1338 (NL, FR, DE, EN, IT) [email protected]
Olivier: 0032 473 11 7300 (NL, FR, DE, EN) [email protected]

Oldtimerfarm uit Aalter verkoopt ook graag uw oldtimer of collectiewagen in opdracht. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met Xavier of Olivier.


Volgende afspraken op beurzen:

  • 07-09/11/2025 Epoqu’Auto Lyon
  • 14-16/11/2025 BEURS Interclassics Brussel
  • 15-18/01/2026 BEURS Interclassics Maastricht


https://www.oldtimerfarm.be/nl/events.php

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: BMW