Contacteer de verkoper
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.
Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
| Basisinformatie | |
|---|---|
| Merk | Suzuki |
| Terugvorderbare B.T.W | Nee |
| Voertuigdetails | |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Met garantie | 12 |
| Technische informatie | |
|---|---|
| Cilinderinhoud (cm3) | 657 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Kw / pk | 46 / 63 |
![]() |
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie |
- Zeer gegeerde Japanse kei-roadster met turbomotor
Mooie originele ongerestaureerde staat
Lichtgewicht sportief rijgedrag en afneembaar dakconcept
Japanse exportpapieren + E705 aanwezig
Verkoop onder btw-stelsel (6%)
- RHD (Right Hand Drive)
In de huidige markt worden originele en goed bewaarde exemplaren steeds moeilijker te vinden. Restauraties van dergelijke niche-modellen zijn vaak economisch minder interessant, waardoor verzorgde wagens in eerlijke staat bijzonder gegeerd worden. Dit maakt een exemplaar zoals deze Cappuccino een aantrekkelijke opportuniteit voor de liefhebber die een unieke en plezierige klassieker zoekt met verzamelpotentieel.
Ons inspectieteam van Oldtimerfarm heeft voor deze wagen een expertiseverslag opgesteld met onderstaande bevindingen.
Technische gegevens
Merk: Suzuki
Model: Cappuccino
Bouwjaar: 1992
Datum eerste inschrijving: 01/07/1992
Motor: 657 cc driecilinder turbo
Transmissie: Manuele versnellingsbak
Kleur: Zilver
Kilometerstand: 86.214 km (afgelezen kilometerstand)
- Chassisnummer: EA11R113351
- Restauratie en originaliteit: mooie originele ongerestaureerde staat
- Lakwerk: sporen van normaal gebruik
- Onderzijde: originele en eerlijke staat
- Banden: goede staat
- Interieur en tapijten: netjes en origineel met sporen van gebruik
- Motorruimte: goede eerlijke staat
Motor: goede werking
- Vloeistoffen en onderhoud: onderhoud aanbevolen op termijn
Versnellingsbak: schakelt correct
Remmen: werken goed
- Handrem: werkt goed
- Dashboard, ruitenwissers en verwarming werken
- Verlichting: werkt
- Werken correct
Japanse exportpapieren
- E705 aanwezig
Deze Suzuki Cappuccino is te bezichtigen bij Oldtimerfarm,
Lobulckstraat 9 9880 Aalter (België).
Vraag het volledige inspectierapport via infoàoldtimerfarm.be
of bel +32 (0)472 40 13 38.
Bekijk onze extra video’s:
Garantie
https://www.youtube.com/watch?v=Hddtep8ekn0&t=1s
Kilometerstanden bij oldtimers (km/miles)
https://www.youtube.com/watch?v=j-sd5QJg5po
Aankoopprocedure
https://www.youtube.com/watch?v=NNc9Ag1mDPQ
Oldtimerfarm:
Oldtimerfarm is gespecialiseerd in verkoop in opdracht van oldtimers en collectiewagens en we zijn fier u deze wagen te mogen aanbieden.
Centraal gelegen, in België, te 9880 Aalter, Lobulckstraat 9, op 1 uur van Frankrijk, 1,5 uur van Nederland en 2,5 uur van Duitsland, kunt u deze wagen bewonderen tesamen met de +300 andere collectiewagens die we aanbieden. Onze jarenlange expertise staat ter beschikking van wie in vertrouwen en degelijk geadviseerd zowel een wagen wenst te verkopen als aan te kopen.
Wij verkopen in consignatie en geven in alle transparantie advies aangepast aan uw wensen, ervaring en kennisniveau. Inspectie op de brug en testrit zijn hierbij vanzelfsprekend en kosteloos. Prijzen zijn alles inbegrepen, meestal BTW niet-aftrekbaar, vrij van import- of andere belastingen binnen de Europese Unie. Wij kunnen, indien gewenst, voorzien in Belgische, Franse of Nederlandse technische keuring. Levering (wereldwijd), stalling, onderhoud en herstelling behoren tot onze core-business.
Op onze website vindt u per wagen een zeer uitgebreide fotoreportage (+100 foto’s). Voor een uitgebreidere beschrijving, een gedegen advies en met al uw vragen kunt u uiteraard telefonisch, via e-mail of mits een bezoek bij ons terecht.
Oldtimerfarm is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10u tot 17u (zonder afspraak). Op zondag zijn we gesloten en op maandag enkel op afspraak te bezoeken. We kijken er naar uit u te mogen verwelkomen
Informatie en prijzen onder voorbehoud van wijzigingen en/of drukfouten. Meer info over onze privacy, GDPR en cookie policy: https://www.oldtimerfarm.be/privacy_policy_oldtimerfarm.pdf
Contacteer ons:
Xavier: 0032 472 40 1338 (NL, FR, DE, EN, IT) infoàoldtimerfarm.be
Olivier: 0032 473 11 7300 (NL, FR, DE, EN) olivieràoldtimerfarm.be
Oldtimerfarm uit Aalter verkoopt ook graag uw oldtimer of collectiewagen in opdracht. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met Xavier of Olivier.
Volgende afspraken op beurzen:
05/04/2026 Pasen: Special event. Informatie volgt
08-12/04/2026 Retro Classics Essen
07/06/2026 Ronde Van Vlaanderen voor Oldtimers
05-06/08/2026DePanne4Cars 2026
29-30/08/2026 Opendeurdag
https://www.oldtimerfarm.be/nl/events.php
Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.
Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.
Meer infos: Suzuki
