Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Suzuki \'92 CH13351

Ons referentienr : 11191265


Prijs : 13.950 €
99.128 km 07/1992 63 pk Garantie : 12 maand
Contacteer de verkoper
Professionele verkoper
Oldtimerfarm BV
Adres Lobulckstraat 9
9880 Aalter
Tel.
Verkoper lokaliseren

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk Suzuki
Terugvorderbare B.T.W Nee
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal zitplaatsen 2
Aantal deuren 2
Met garantie 12
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 657 cc
Aantal cilinders 3
Kw / pk 46 / 63
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

  • Zeer gegeerde Japanse kei-roadster met turbomotor
657 cc driecilinder turbomotor met manuele versnellingsbak
Mooie originele ongerestaureerde staat
Lichtgewicht sportief rijgedrag en afneembaar dakconcept
Japanse exportpapieren + E705 aanwezig
Verkoop onder btw-stelsel (6%)
  • RHD (Right Hand Drive)
De Suzuki Cappuccino behoort tot de meest karaktervolle en speelse Japanse sportwagens uit de jaren ’90. Als echte kei-car combineert hij compacte afmetingen met een verrassend dynamische rijervaring dankzij zijn laag gewicht, achterwielaandrijving en levendige turbomotor. Hierdoor groeide het model uit tot een cultklassieker onder liefhebbers van lichte en pure roadsters.
In de huidige markt worden originele en goed bewaarde exemplaren steeds moeilijker te vinden. Restauraties van dergelijke niche-modellen zijn vaak economisch minder interessant, waardoor verzorgde wagens in eerlijke staat bijzonder gegeerd worden. Dit maakt een exemplaar zoals deze Cappuccino een aantrekkelijke opportuniteit voor de liefhebber die een unieke en plezierige klassieker zoekt met verzamelpotentieel.
Ons inspectieteam van Oldtimerfarm heeft voor deze wagen een expertiseverslag opgesteld met onderstaande bevindingen.
Technische gegevens
Merk: Suzuki
Model: Cappuccino
Bouwjaar: 1992
Datum eerste inschrijving: 01/07/1992
Motor: 657 cc driecilinder turbo
Transmissie: Manuele versnellingsbak
Kleur: Zilver
Kilometerstand: 86.214 km (afgelezen kilometerstand)
  • Chassisnummer: EA11R113351
Staat en aandachtspunten
  • Restauratie en originaliteit: mooie originele ongerestaureerde staat
Carrosserie: origineel, presenteert goed met lichte gebruikssporen
  • Lakwerk: sporen van normaal gebruik
  • Onderzijde: originele en eerlijke staat
  • Banden: goede staat
  • Interieur en tapijten: netjes en origineel met sporen van gebruik
Controle chassisnummer: origineel en leesbaar
  • Motorruimte: goede eerlijke staat
Motor en techniek:
Motor: goede werking
  • Vloeistoffen en onderhoud: onderhoud aanbevolen op termijn
Koppeling: werkt goed
Versnellingsbak: schakelt correct
Remmen: werken goed
  • Handrem: werkt goed
Elektriciteit:
  • Dashboard, ruitenwissers en verwarming werken
  • Verlichting: werkt
Ophanging en assen:
  • Werken correct
Documenten
Japanse exportpapieren
  • E705 aanwezig
Voor onze Belgische klanten zijn importdocumenten inbegrepen.
Deze Suzuki Cappuccino is te bezichtigen bij Oldtimerfarm,
Lobulckstraat 9 9880 Aalter (België).
Vraag het volledige inspectierapport via infoàoldtimerfarm.be
of bel +32 (0)472 40 13 38.
Bekijk onze extra video’s:
Garantie
https://www.youtube.com/watch?v=Hddtep8ekn0&t=1s
Kilometerstanden bij oldtimers (km/miles)
https://www.youtube.com/watch?v=j-sd5QJg5po
Aankoopprocedure
https://www.youtube.com/watch?v=NNc9Ag1mDPQ



Oldtimerfarm:
Oldtimerfarm is gespecialiseerd in verkoop in opdracht van oldtimers en collectiewagens en we zijn fier u deze wagen te mogen aanbieden.
Centraal gelegen, in België, te 9880 Aalter, Lobulckstraat 9, op 1 uur van Frankrijk, 1,5 uur van Nederland en 2,5 uur van Duitsland, kunt u deze wagen bewonderen tesamen met de +300 andere collectiewagens die we aanbieden. Onze jarenlange expertise staat ter beschikking van wie in vertrouwen en degelijk geadviseerd zowel een wagen wenst te verkopen als aan te kopen.
Wij verkopen in consignatie en geven in alle transparantie advies aangepast aan uw wensen, ervaring en kennisniveau. Inspectie op de brug en testrit zijn hierbij vanzelfsprekend en kosteloos. Prijzen zijn alles inbegrepen, meestal BTW niet-aftrekbaar, vrij van import- of andere belastingen binnen de Europese Unie. Wij kunnen, indien gewenst, voorzien in Belgische, Franse of Nederlandse technische keuring. Levering (wereldwijd), stalling, onderhoud en herstelling behoren tot onze core-business.
Op onze website vindt u per wagen een zeer uitgebreide fotoreportage (+100 foto’s). Voor een uitgebreidere beschrijving, een gedegen advies en met al uw vragen kunt u uiteraard telefonisch, via e-mail of mits een bezoek bij ons terecht.
Oldtimerfarm is geopend van dinsdag tot en met zaterdag van 10u tot 17u (zonder afspraak). Op zondag zijn we gesloten en op maandag enkel op afspraak te bezoeken. We kijken er naar uit u te mogen verwelkomen


Informatie en prijzen onder voorbehoud van wijzigingen en/of drukfouten. Meer info over onze privacy, GDPR en cookie policy: https://www.oldtimerfarm.be/privacy_policy_oldtimerfarm.pdf

Contacteer ons:
Xavier: 0032 472 40 1338 (NL, FR, DE, EN, IT) infoàoldtimerfarm.be
Olivier: 0032 473 11 7300 (NL, FR, DE, EN) olivieràoldtimerfarm.be

Oldtimerfarm uit Aalter verkoopt ook graag uw oldtimer of collectiewagen in opdracht. Voor meer informatie hierover kunt u contact opnemen met Xavier of Olivier.


Volgende afspraken op beurzen:

05/04/2026 Pasen: Special event. Informatie volgt
08-12/04/2026 Retro Classics Essen
07/06/2026 Ronde Van Vlaanderen voor Oldtimers
05-06/08/2026DePanne4Cars 2026
29-30/08/2026 Opendeurdag


https://www.oldtimerfarm.be/nl/events.php









Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: Suzuki