Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Mercedes-Benz e AMG Pakket

Ons referentienr : 11256254


Prijs : 27.950 €
93.250 km 10/2020 221 pk Co2 : 23g
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 3550 Heusden-Zolder

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk Mercedes-Benz
Terugvorderbare B.T.W Nee
Voertuigdetails
Brandstof Hybride (Electrisch/Benzine)
Aantal versnellingen 8
Aantal zitplaatsen 5
Aantal deuren 5
Uitrusting en opties
Park Assist camera
Parkeersensoren achter
Parkeersensoren voor
Klimaatcontrole
Park Distance Control
Cruise control
Elektrische spiegels
Zetelverwarming
Start/Stop automatisch
Parkeerhulp zelfsturing
Navigatiesysteem
Open dak
Panoramisch dak
Verduisterde ruiten
Elektrische ruiten
Multifunctioneel stuur
Bluetooth
Radio
Sportzetels
ABS
Alarm
Stuurbekrachtiging
Centrale vergrendeling
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 1332 cc
Aantal cilinders 4
Kw / pk 163 / 221
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Ik verkoop mijn Mercedes A250e met AMG-pakket. Het is een plug-in hybride die zowel sportief rijdt als zuinig is, en hij zit ook gewoon heel goed in de opties.

De wagen heeft AMG Line gecombineerd met het Night Package, wat hem een strakke en sportieve look geeft met zwarte accenten. Binnenin heb je sfeerverlichting, dubbele grote schermen met MBUX en een digitale cockpit. Ook Apple CarPlay en Android Auto zijn aanwezig, net zoals een achteruitrijcamera en verwarmde zetels. Er zit ook een panoramisch dak in dat open kan, wat echt een leuke extra is.

Motorisch is de auto volledig in orde. Hij heeft een maand geleden nog onderhoud gehad bij Mercedes zelf. De batterij haalt in de zomer ongeveer 70 km elektrisch. Keuring is in februari 2026 gebeurd, dus je bent gerust tot 2028.

Het is een rookvrije wagen en ik ben de tweede eigenaar. De auto is altijd goed verzorgd geweest. Geen schade, enkel gebruikssporen op de velgen.

Wat ik persoonlijk het beste vind aan deze auto is de combinatie van AMG en Night Package, en vooral het interieur met witte stiksels in plaats van die standaard rode. Dat maakt het veel rustiger en stijlvoller. Naar mijn mening heel mooi samengesteld en heeft alles wat iemand zou kunnen wensen.

Stuur gerust een bericht als je interesse hebt of meer info wil.

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: Mercedes-Benz