Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS /

Ons referentienr : 11274955


Prijs : 11.200 €
38.042 km 05/1976 - pk
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 2260 Westerlo

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Terugvorderbare B.T.W Nee
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 3
Aantal zitplaatsen 4
Aantal deuren 4
Uitrusting en opties
Radio
Lichtmetalen velgen
Sportzetels
Stuurbekrachtiging
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 995 cc
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

De NSU RO80 is een familie limousine met enkele opvallende kenmerken op vlak van techniek en rijcomfort. Het model werd in 1967 gelanceerd en onderscheidde zich door o.a. door de lage luchtweerstand, schijfremmen rondom, servostuur, tijdloos design en hoog rijcomfort. De RO80 werd dus niet voor niets auto van het jaar


Het aangeboden exemplaar is van 1976, een van de latere dus. Deze heeft de prachtige blauw metalique lak en optionele lichtmetalen velgen. De wankelmotor is reeds voorzien van de verbeterde dichtingen, zodat daar ook geen problemen mee te verwachten zijn. Let ook op de fantastische Recaro sportstoelen vooraan, zeldzaam en een zegen voor het zitcomfort.


Deze auto werd door mijzelf enkele jaren geleden geïmporteerd uit Duitsland. De remmen zijn vernieuwd, evenals de uitlaat (). Het servostuur en het vacuümsysteem zijn eveneens onder handen genomen. Enkele kleine beschadigingen in de lak zijn aanwezig.


Enkele gegevens:
- model 1976
- lichtmetalen Fuchs velgen
- originele werkende radio
- wankelmotor 115 pk
- halfautomaat met 3 versnellingen
- 4 schijfremmen
- recent nog gekeurd


Mijn RO80 komt wegens plaats- en tijdsgebrek te weinig aan rijden toe, en dat is net waar deze auto van houdt. Bent u geïnteresseerd in overname van deze zeldzame en comfortabele oldtimer, neem contact op met mij.


Jef Thoelen
0478 832910

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: