| Adres | 3270 Scherpenheuvel |
Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
| Basisinformatie | |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Model | S60 |
| Terugvorderbare B.T.W | Nee |
| Aantal eigenaars | 1 |
| Voertuigdetails | |
|---|---|
| Brandstof | Hybride (Electrisch/Benzine) |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Uitrusting en opties |
|---|
| Park Assist camera |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Standverwarming |
| Airconditioning |
| Lichtsensor |
| Regensensor |
| Park Distance Control |
| Cruise control |
| Elektrische spiegels |
| Achterbank neerklapbaar |
| Zetelverwarming |
| Elektrische zetels |
| Start/Stop automatisch |
| Navigatiesysteem |
| Verduisterde ruiten |
| Elektrische ruiten |
| Multifunctioneel stuur |
| Bluetooth |
| Handenvrij bellen |
| Boordcomputer |
| Radio |
| Lichtmetalen velgen |
| Sportpakket |
| Sportzetels |
| Sportophanging |
| Skizak |
| ABS |
| Airbag achter |
| Airbag hoofd |
| Airbag |
| Airbag passagier |
| Zij airbags |
| Alarm |
| Startonderbreker |
| Tractie controle |
| Stuurbekrachtiging |
| ESP |
| Mistlichten |
| Isofix |
| Dagrijlichten |
| Buigende lichten |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Technische informatie | |
|---|---|
| Cilinderinhoud (cm3) | 1969 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Kw / pk | 298 / 405 |
![]() |
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie |
Met pijn in het hart bied ik deze waanzinnige en zeldzame Volvo S60 T8 Polestar Engineered uit 2020 aan. Dit is een liefhebbersauto pur sang, waarbij op werkelijk géén enkele euro is bezuinigd wat betreft onderhoud en verzorging.
Exclusieve Polestar Engineered kenmerken
Als échte Polestar Engineered uitvoering is deze auto fabrieksaf uitgerust met hoogwaardige componenten die je normaal alleen in het absolute topsegment tegenkomt:
Öhlins onderstel: Het iconische goudkleurige Öhlins-onderstel is handmatig (onder de motorkap) in hardheid in te stellen. Dit type high-end demptechnologie zie je normaal gesproken alleen bij hypercars zoals Koenigsegg en Pagani, of in de Formule 1.
Brembo Big Brakes: Indrukwekkende, goudkleurige Brembo-remklauwen met maar liefst 6 zuigers aan de voorzijde voor onmogelijke stopkracht.
Goudkleurige veiligheidsgordels: De kenmerkende Polestar-gordels die het sportieve interieur helemaal afmaken.
Unieke rijervaring, prestaties & geluid
Dit specifieke model is een van de allerlaatste productiemodellen zonder de elektronische snelheidsbegrenzer op 180 km/h; deze auto loopt moeiteloos en stabiel door naar de 260 km/h. De combinatie van een supercharger, turbo én elektromotor zorgt voor een spectaculaire vermogensopbouw met veel koppel in de lage toeren. Daarnaast is de auto voorzien van Pilot Assist (Autopilot).
Aanpasbaar uitlaatgeluid: Er is een gekende ABC-klep in de uitlaat geplaatst. Met één druk op de afstandsbediening switch je tussen een beschaafd geluid en een sportieve sound. Voor de autokeuring is dit geen enkel probleem: het is een klusje van amper 2 minuten om het bijbehorende afdekkapje te monteren.
Perfect onderhouden (Geen bezuinigingen)
De auto is altijd officieel dealeronderhouden en heeft uitsluitend Euro 98 (E5) getankt. Recent uitgevoerde zaken:
ERAD-systeem: Vorig jaar is het bekende ERAD-probleem volledig onder garantie opgelost.
Preventieve reiniging: De bypassklep tussen de supercharger en turbo, de gaskleppen en het gasklephuis zijn handmatig gereinigd voor een optimale en zijdezachte loop.
Remmen: Begin dit jaar voorzien van gloednieuwe achterremmen.
Banden & Ruitenwissers: Deze week zijn er 2 splinternieuwe voorbanden gemonteerd. De achterbanden zijn slechts 3 maanden oud. Ook de ruitenwissers zijn net vervangen.
Wielen & Velgen
De auto staat momenteel op een set splinternieuwe velgen die prachtig breed in de kasten vallen. Deze set geeft de auto een geweldige look en gaat zo door de keuring.
De originele Polestar Engineered velgen worden meegeleverd. De banden hierop kunnen nog een flinke tijd mee, al hebben de velgen wel wat stoeprandschade (perfect te gebruiken als winterset of te herstellen).
Kortom
Zoek je een uiterst betrouwbare, unieke en compromisloos onderhouden S60 Polestar Engineered die technisch en optisch helemaal klaar is voor de volgende eigenaar? Dan is dit jouw kans.
Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.
Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

