Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Honda Repsol Limited Edition

Ons referentienr : 11424314


Prijs : 8.990 €
43.000 km 05/2007 177 pk
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 1140 Evere

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk Honda
Terugvorderbare B.T.W Nee
Aantal eigenaars 1
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 6
Uitrusting en opties
Verkleidung
Elektrische starter
Dagrijlichten
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 999 cc
Aantal cilinders 4
Kw / pk 130 / 177
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Helaas verkoop ik mijn super mooie Limited Edition versie met certificaat natuurlijk.
Reden na meerdere knie operaties en na bijna 40 jaar met racers te hebben gereden staat helaas de motor al bijna 6 jaar in de garage maar wordt om de 2 weken gestart en warm laten draaien zodat hij in top staat blijft.
Akrapovic uitlaat alsook de originele uitlaat. Banden nog in top staat. De motor heeft nooit het circuit gezien had deze enkel aangekocht toen deze editie uitkwam in 2007 toen Honda nog in de moto GP met de laatste 1000 cc motoren wereldkampioen was. Daarom wou ik deze motor graag in mijn bezit maar om hem hier nu zo te zien staan doed me pijn. Graag verkoop ik hem aan een ervaren bestuurder met respect en die mooie dingen en waarden weet te respecteren. Hij moet helemaal niet weg maar enkel als ik zo een persoon kan vinden zou ik hem wegdoen.
Motor nooit ongeluk gehad nooit omgevallen altijd met veel respect behandeld.
Gr
August

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: Honda