Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / A

Ons referentienr : 11426163


Prijs : 14.500 €
16.491 km 06/1974 - pk
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 1050 Brussels

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Terugvorderbare B.T.W Nee
Aantal eigenaars 1
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 900 cc
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Ik heb de gereviseerde carburateurs, nieuwe olie en filter en een nieuwe accu geplaatst.
Op basis van de werking van de motor heb ik besloten om waar mogelijk een voornamelijk cosmetische restauratie uit te voeren en om de originele onderdelen te gebruiken die goed schoongemaakt waren of te restaureren.
Ik heb de originele afdekkingen van de motor verwijderd en deze schoongemaakt en gepolijst tot OE-niveau.
Ik heb de afdichtingen en alle pakkingen die ik had verwijderd, vervangen. Ik heb de framebeslag opnieuw laten verchromen waar dit uniek is en heb roestvrij staal gebruikt voor de gewone moeren en bouten. Het beslag van de motorkap is van roestvrij staal met kleine koppen om er origineel uit te zien. De originele velgen, remhendel, achterste voetsteunen en schokdempers zijn allemaal opnieuw verchroomd.
De kabelboom en het grootste deel van het elektrische systeem waren in zeer goede en soepele staat, dus ik heb ze schoongemaakt en gebruikt. De achterschokdempers zijn origineel, met opnieuw verchroomde veren en nieuwe reflectoren. Ik heb het frame en de achterbrug gepoedercoat. De sloten zijn origineel van de motorfiets.
Ik heb de achternaaf schoongemaakt en gepolijst en de voornaaf schoongemaakt. Het zadel werd bij de motorfiets geleverd en is in goede staat. Ik denk dat het een reproductie is.
De gereedschapsset is in goede staat met de originele tas en waar het gereedschap niet mooi was, heb ik het opnieuw laten plateren. De nieuwe ketting is een “O”-ringketting en ik gebruik het smeersysteem niet.
De contactpunten, regelaar en gelijkrichter zijn elektronisch, ik vind ze betrouwbaarder. De hardware van de achterremactuator is van roestvrij staal.

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: