Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / met keuring voor verkoop aanwezig

Ons referentienr : 11450139


Prijs : 2.800 €
13.500 km 08/1979 - pk
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 2880 bornem

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Terugvorderbare B.T.W Nee
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Technische informatie
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Yamaha XS750SE – 1979 | Authentieke Oldtimer met Karakter

Ben je op zoek naar een echte klassieker met uitstraling én rijplezier? Deze Yamaha XS750SE uit 1979 is een prachtige oldtimer die het beste van twee werelden biedt: tijdloze looks en een robuuste, betrouwbare rijervaring.

Deze motor ademt pure jaren ’70-stijl, met zijn iconische lijnenspel en karaktervolle driecilinderblok. Een echte blikvanger voor liefhebbers, verzamelaars of iedereen die graag iets unieks onder zich voelt.

De motor bevindt zich in mooie, originele staat en heeft de tand des tijds goed doorstaan. Uiteraard zijn er hier en daar gebruikssporen, wat perfect past bij zijn leeftijd en authenticiteit. De tank vertoont een lichte bluts, maar dit doet niets af aan de charme en het karakter van deze machine – integendeel, het vertelt het verhaal van een motor die geleefd heeft.

Kort samengevat:
• Bouwjaar: 1979
• Model: Yamaha XS750SE
• Originele oldtimer met karakter
• Lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd
• Kleine bluts op de tank
• Ideaal voor liefhebbers, verzamelaars of weekendritten

Deze Yamaha is klaar voor een nieuwe eigenaar die het klassieke gevoel weet te waarderen. Of je hem nu wil koesteren in je collectie of er nog mooie ritten mee wil maken – dit is een unieke kans.

Interesse? Neem gerust contact op voor meer info of een bezichtiging.

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: