Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Senna uitvoering

Ons referentienr : 11457170


Prijs : 4.950 €
19.777 km 02/2003 86 pk
Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 2000 Anvers

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Terugvorderbare B.T.W Nee
Aantal eigenaars 1
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 6
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 1000 cc
Aantal cilinders 2
Kw / pk 63 / 86
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

(H)eerlijke motor!
see review voor dit model: https:www.motorcyclespecs.co.za/model/ducati/ducati_1000_ss%2003.htm

Prachtige Ducati 1000 SS DS uit 2003 met een carrosserie in uitstekende staat, afgezien van lichte schade aan de beugel achter het zadel en spiegels. (zie foto)
Slechts 19.777 kilometer gereden. Volledig in orde gezet door 1 van de betere Ducati dealers van België
Gedurende de laatste 4 jaar heeft deze motor relatief veel stil gestaan met als gevolg dat de coatinglaag vooraan aan het motorblok wat afgebladderd is.
Onlangs zijn de batterij, riemen, remblokjes, ketting en tandwiel, filters en pakkingen vervangen, samen met een oliewissel. Bovendien is de volledige motor verder grondig nagekeken en getest.
onderhoud/facturen kunnen voorgelegd worden.
Alle originele documenten aanwezig - onderhouds boekje , instructieboekje, 2 sleutels met originele kaart en originele gereeschapset. Een collectorsitem!

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: