Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

NIEUWE WAGEN IN STOCK / BMW 1.8i

Ons referentienr : 11477764

Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 2900 Schoten

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk BMW
Model Z3
Terugvorderbare B.T.W Nee
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 5
Aantal zitplaatsen 2
Zetelbekleding
Aantal deuren 2
Uitrusting en opties
Windgeleider
Elektrische spiegels
Lederen zetels
Elektrische zetels
Open dak
Verduisterde ruiten
Elektrische ruiten
Bluetooth
CD
MP3
Radio
Lichtmetalen velgen
Dak rails
ABS
Airbag
Airbag passagier
Alarm
Startonderbreker
Stuurbekrachtiging
Mistlichten
Centrale vergrendeling
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 1796 cc
Aantal cilinders 4
Kw / pk 85 / 115
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Hierbij zet ik mijn BMW Z3 1.8 van 06/1997 te koop. Hij heeft 184.500km op de teller staan, is in zeer goede staat en in juni nog gekeurd.

Zelf heb ik hem iets meer dan 6 jaar geleden gekocht, zowel bij mij als bij de vorige eigenaar heeft hij altijd binnen gestaan. Verder werd hij goed onderhouden en max iedere 10.000km werd de olie ververst.

Volgende zaken zijn recent vervangen:
- Koppeling
- Koelsysteem (preventief): slangen, radiator, waterpomp, visco koppeling, thermostaat.
- Uitlaat: RVS sportuitlaat van het merk Simons. Zorgt voor een dieper geluid, maar niet storend (vond ik zelf zeer belangrijk). Met attest dus in orde voor de keuring.
- Remblokken en remschijven voor + achter 2.000km geleden

Uiteraard heeft de wagen gebruikssporen, maar niets abnormaal gezien de leeftijd en kilometerstand. De M43 staat bekend als een betrouwbare motor, met als zwakke punt het koelsysteem dat aangepast is.

Als extra’s beschikt de hij over een Pioneer radio met classic look. Op die manier zijn moderne technieken zoals DAB en Bluetooth (muziek + handsfree bellen) aanwezig. Daarnaast is op de foto’s het originele bagagerekje van BMW te zien, ook de bijhorende originele BMW koffer is aanwezig.

Na 6 mooie jaren mag hij plaats maken voor iets nieuw. Dat betekent niet dat hij weg moet; deze auto is in uitstekende staat voor nog vele jaren cabrio rijplezier.

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: BMW , BMW Z3