| Adres | 3071 Kortenberg |
Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
| Basisinformatie | |
|---|---|
| Terugvorderbare B.T.W | Nee |
| Voertuigdetails | |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Technische informatie |
|---|
![]() |
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie |
Ik verkoop mijn maxi-scooter Kymco AK550 om een motorfiets te kopen. Hij is in zeer goede staat, heeft ongeveer 7.500 km op de teller, is van bouwjaar 2023 en heeft een Euro 5-motor. Hij wordt geleverd met 2 sleutels. De banden zijn in goede staat en de batterij is nieuw.
Hij is uitgerust met een 4-seizoens beenkleed van Tucano Urbano, een hoog windscherm, een goedgekeurde (gehomologeerde) aftermarket uitlaat en een koffer achteraan. De originele handgrepen, het originele windscherm en de originele uitlaat zijn inbegrepen. De lak heeft wat lichte gebruikssporen, maar de scooter is nooit gevallen.
I am selling my maxi scooter Kymco AK550 to buy a motorcycle. It is Kymco competitor to Yamaha T-Max.
It is in very good condition, it has around 7500km, it is from 2023 and has Euro 5 engine. It comes with 2 keys. Tires are good and the battery is new. It has 4 season leg cover from Tucano Urbano, tall windscreen and aftermarket exhaust with homologation and rear luggage. Original hand rails, windscreen and exhaust are included. Paint has some blemishes but the scooter was never dropped.
Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.
Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

