Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Nissan C+C 1.4

Ons referentienr : 11048607

Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 2650 edegem

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk Nissan
Model Micra
Terugvorderbare B.T.W Nee
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 5
Aantal zitplaatsen 4
Aantal deuren 2
Uitrusting en opties
Achterbank neerklapbaar
Open dak
Bluetooth
Radio
Airbag
Airbag passagier
Mistlichten
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 1386 cc
Aantal cilinders 4
Kw / pk 65 / 88
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Te koop: Nissan Micra Cabrio - Klaar voor de zomer

Stap in de zon met deze charmante Nissan Micra Cabrio Deze auto is perfect voor wie wil genieten van de open weg en het zomerse gevoel. Hij start en rijdt soepel, en is altijd getankt met 98. Met zijn 5 versnellingen biedt hij een efficiënte en plezierige rijervaring. De auto biedt plaats aan vier personen en heeft een ruime kofferbak.

De auto is onlangs gekeurd en in perfecte staat bevonden. De remlichten zijn vernieuwd en de koplampen zijn gepolijst. Reeds 4 nieuwe banden ( geplaatst in januari ) met nieuwe wieldoppen. er zijn enkele kleine krasjes, maar motorisch en elektrisch is de auto in topconditie. Een reserveband is aanwezig, dus je bent voorbereid.

Mis deze kans niet om een betrouwbare en leuke cabrio te bezitten Neem contact op voor meer informatie of een proefrit.

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: Nissan , Nissan Micra