Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

TWEEDEHANDS / Mazda MX-5 1.8i Athletic

Ons referentienr : 11093961

Contacteer de verkoper
Verkoper
Adres 9870 Zulte

Alle velden zijn verplicht

Bericht verzenden
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.

Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Basisinformatie
Merk Mazda
Model MX-5
Terugvorderbare B.T.W Nee
Aantal eigenaars 2
Voertuigdetails
Brandstof Benzine
Aantal versnellingen 5
Aantal zitplaatsen 2
Aantal deuren 2
Uitrusting en opties
Klimaatcontrole
Windgeleider
Elektrische spiegels
Zetelverwarming
Verduisterde ruiten
Elektrische ruiten
Multifunctioneel stuur
CD
MP3
Boordcomputer
Lichtmetalen velgen
Sportzetels
ABS
Airbag
Airbag passagier
Zij airbags
Startonderbreker
Stuurbekrachtiging
ESP
Centrale vergrendeling
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Technische informatie
Cilinderinhoud (cm3) 1798 cc
Aantal cilinders 4
Kw / pk 93 / 126
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie

Mazda MX-5 1.8 Athletic NC2 / Recaro zetels / Bose / Roestvrij & behandeld / I.L. Motorsport uitlaat
Beschrijving:
Met pijn in het hart bied ik mijn zeer propere Mazda MX-5 NC (facelift model) aan. Dit is de gezochte Athletic-uitvoering, die af fabriek is uitgerust met de meest begeerlijke opties voor de echte liefhebber.
Ondanks de kilometerstand van 208.000 km verkeert deze wagen in een technisch en optisch uitmuntende staat. De wagen is altijd met liefde onderhouden en dat is aan alles te zien en te voelen.
Waarom dit exemplaar uniek is:

  • Recaro Interieur: Originele, zeldzame Recaro-sportzetels die perfecte steun bieden en in zeer nette staat verkeren.
  • Roestvrij & behandeld: De wagen is professioneel behandeld tegen roest. Dit is hét zwakke punt van de MX-5, maar bij dit exemplaar hoeft u zich daar de komende jaren geen zorgen over te maken.
  • I.L. Motorsport Sportuitlaat: Geeft de 1.8 motor een prachtige, diepe brom zonder opdringerig te zijn. Volledig gekeurd en legaal.
  • Bose Sound System: Geniet van kristalhelder geluid, zelfs met de kap open, dankzij de premium Bose-installatie en extra geluidsisolatie.
  • Facelift Model (NC2): De verbeterde versie van de NC met de strakkere neus, verbeterde interne motoronderdelen en een moderner interieur.

Staat en Onderhoud: De wagen rijdt, remt en schakelt zoals het hoort. Geen rammels, geen lekkages. De wagen is altijd tijdig geserviced.
Kenmerken:
  • Bouwjaar: 2010
  • Motor: 1.8 Benzine (zeer betrouwbaar)
  • Kilometerstand: 208.000 km
  • Kleur: Metropolitan Grey
  • Keuring is 100% in orde en wordt voorzien voor verkoop.

Een eerlijke wagen voor de liefhebber die op zoek is naar een instapklare MX-5 met de juiste opties.
Vraagprijs: € 8.950,-
Regio: Zulte (9870)

Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.

Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.

Meer infos: Mazda , Mazda MX-5