Prijs : 11.995 €
Prijs : 11.995 €
| Adres |
Hoogveld 15 9200 Dendermonde |
| Tel. | +32 52 250154 |
Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
| Basisinformatie | |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Model | Captur |
| Terugvorderbare B.T.W | Nee |
| Aantal eigenaars | 1 |
| Voertuigdetails | |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Zetelbekleding | |
| Aantal deuren | 5 |
| Met garantie | 12 |
| Uitrusting en opties |
|---|
| Park Distance Control |
| Park Assist camera |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Airconditioning |
| Klimaatcontrole |
| Lichtsensor |
| Regensensor |
| Cruise control |
| Elektrische spiegels |
| Achterbank neerklapbaar |
| Start/Stop automatisch |
| Navigatiesysteem |
| Elektrische ruiten |
| Multifunctioneel stuur |
| Bluetooth |
| Handenvrij bellen |
| Boordcomputer |
| Lichtmetalen velgen |
| Airbag |
| Airbag passagier |
| Zij airbags |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| ESP |
| Mistlichten |
| Isofix |
| Dagrijlichten |
| ABS |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Technische informatie | |
|---|---|
| Cilinderinhoud (cm3) | 1332 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Kw / pk | 96 / 130 |
![]() |
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie |
Ontdek de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit met deze prachtige Renault Captur INTENS TCe 130 GPF. Deze populaire SUV, uitgevoerd in een tijdloos zwart, is de ideale metgezel voor zowel stadsverkeer als langere ritten. Met zijn 131pk sterke benzinemotor en een eerste inschrijving op 28/02/2019, biedt hij een dynamische rijervaring en bewezen betrouwbaarheid.
De Captur verkeert in uitstekende staat, met een bescheiden kilometerstand van 82.625 km. Het comfortabele zwarte stoffen interieur zorgt voor een aangename sfeer en is bovendien praktisch in onderhoud. Als veelzijdige SUV/4x4 combineert hij de hoge zitpositie en ruimte die u zoekt met de wendbaarheid van een compacte wagen.
Deze INTENS uitvoering is rijk uitgerust en voorzien van alle nodige comfort en technologie. Geniet onderweg van het geïntegreerde multimediasysteem met touchscreen en navigatie, terwijl de automatische airconditioning altijd voor de perfecte temperatuur zorgt. Manoeuvreren wordt kinderspel dankzij de parkeersensoren achteraan, en lange afstanden worden ontspannen met cruise control. Daarnaast draagt de auto bij aan uw veiligheid en uitstraling met zijn lichtmetalen velgen en LED-dagrijverlichting.
Mis deze kans niet en kom zelf de kwaliteiten van deze complete Renault Captur ontdekken. Neem contact op voor een proefrit en laat u overtuigen!
DAB Groep – Samen sterk in beweging
DAB Groep staat u bij met professioneel advies, topservice en een breed aanbod aan mobiliteitsoplossingen.
Als officiële dealer van Renault, Dacia en Suzuki kunt u bij ons zowel uw nieuwe auto kopen als kwalitatieve tweedehands auto’s van verschillende automerken, steeds geleverd met garantie en grondige controle op meer dan 125 punten.
Onze dienst naverkoop zorgt ervoor dat uw wagen in topconditie blijft. Of het nu gaat om onderhoud (alle merken) of carrosseriewerken (alle merken), wij staan voor u klaar. Bovendien werken wij samen met erkende verzekeringsmaatschappijen en bieden wij gratis vervangwagens tijdens herstellingen.
DAB Groep gaat verder dan enkel verkoop en onderhoud. Via Denderrent verhuren wij personen- en bestelwagens voor zowel korte als lange termijn, inclusief voordelige formules en inbegrepen kilometers. Daarnaast zijn wij een Bosch AutoCrew-servicepunt, waardoor u geniet van onderhoud en herstellingen met behoud van fabrieksgarantie en zonder onverwachte kosten.
Heeft u autopech? Onze Takeldienst Van Der Straeten helpt u snel en efficiënt.
Kom langs in onze showroom en werkplaats in Dendermonde en ontdek onze persoonlijke service of contacteer ons voor meer informatie!
Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.
Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.
Meer infos: Renault , Renault Captur

