| Adres | 3118 Werchter |
Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
| Basisinformatie | |
|---|---|
| Merk | BMW |
| Model | 3 Reeks |
| Terugvorderbare B.T.W | Nee |
| Aantal eigenaars | 2 |
| Voertuigdetails | |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Technische informatie | |
|---|---|
| Cilinderinhoud (cm3) | 2493 cc |
| Aantal cilinders | 6 |
| Kw / pk | 125 / 170 |
![]() |
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie |
Betreft een prachtige iconische wagen, een handgeschakelde BMW e30 325i cabrio. Deze wagen is in topstaat cat 2. Volledig origineel zonder schade en slechts 105000 km.
Deze wagen is van Zwitserse afkomst Voor oldtimer liefhebbers dan ook een grote meerwaarde.
De km’s zijn volledig gedocumenteerd vanaf de eerste verkoop in Zwitserland. Steeds goed onderhouden met alle onderhoudsbeurten en zelfs meer dan nodig en voorzien.
Manueel stoffen dak.
Geen enkele roest te bespeuren. Volledig 100% roestvrij, heeft nooit een druppel water gezien buiten een wasbeurt. enkel bij mooi weer mee gereden en droog gestald. De volledige wagen, wielkasten, binnenruimtes, carrosserie interieur, chassis, onderzijde, enz werd ook volledig beschermd door hem professioneel te laten waxen/conserveren met wax. Hierdoor zal hij ook volledig roestvrij blijven voor de komende tientallen jaren.
De wagen heeft ook een volledige glascoating ter bescherming.
Alle instrumenten werken Digitale retroradio met usb ingebouwd.
Mechanisch is alles in orde zoals het hoort.
Alle facturen aanwezig
Matching numbers.
Deze wagen is een uniek stuk dat maar zeer zelden valt te vinden of te koop komt te staan. Hier dient men niet meer aan te doen, buiten rijden en genieten
Geen gelukszoekers met onrealistische biedingen, hier wordt niet op gereageerd. Enkel serieuse kopers aub… de wagen moet niet weg, staat te koop omdat er te weinig mee wordt gereden.
Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.
Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.
Meer infos: BMW , BMW 3 Reeks

