Contacteer de verkoper
Verkoper
| Adres | 2440 Geel |
Hoewel wij veel aandacht besteden aan de inhoud van onze website, is het onmogelijk om alle zoekertjes in detail na te kijken. We raden u dan ook aan om steeds alert te zijn voor bedrog. Koop nooit een auto zonder hem vooraf te hebben gezien en betaal vooral nooit op voorhand, per cheque of postmandaat, zelfs bij wijze van voorschot.
Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
Hier vind je een paar adviezen om te vermijden dat je in de val trapt tijdens je zoektocht.
| Basisinformatie | |
|---|---|
| Merk | BMW |
| Model | 1 Reeks |
| Terugvorderbare B.T.W | Nee |
| Voertuigdetails | |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Uitrusting en opties |
|---|
| Airconditioning |
| Elektrische spiegels |
| Start/Stop automatisch |
| Verduisterde ruiten |
| Elektrische ruiten |
| CD |
| MP3 |
| Boordcomputer |
| Radio |
| ABS |
| Airbag achter |
| Airbag hoofd |
| Airbag |
| Airbag passagier |
| Zij airbags |
| Startonderbreker |
| Tractie controle |
| Stuurbekrachtiging |
| ESP |
| Isofix |
| Centrale vergrendeling |
| Technische informatie | |
|---|---|
| Cilinderinhoud (cm3) | 1598 cc |
| Aantal cilinders | 4 |
| Kw / pk | 75 / 102 |
![]() |
Geen certificaat ingevuld !
Meer informatie |
Goed onderhouden wagen die technisch altijd de nodige aandacht heeft gekregen.
- Klein onderhoud en oliewissel uitgevoerd ongeveer 1.000 km geleden.
* Olie steeds vervangen om de ±7.000 km.
* Recent vervangen: wastegate-klep en PCV-klep.
* Interieur verkeert in perfecte staat.
* Carrosserie heeft enkele gebruikssporen, waaronder lichte krassen en lakschade, maar geen deuken of vervormingen.
De wagen rijdt goed, maar ik vermoed dat de klepsteelrubbers aan vervanging toe zijn. Na langere ritten is er namelijk een beperkt olieverbruik merkbaar. Daarom houd ik hier rekening mee in de verkoop. De geschatte kost voor deze herstelling bedraagt ongeveer €700. De kost voor de dichtingen is ongeveer €20 per dichting, dus eigenlijk is het labour uren.
De wagen beschikt over een geldige keuring tot 4 september. Ik verwacht echter dat de klepsteelrubbers waarschijnlijk vervangen zullen moeten worden voor een volgende keuring.
Ik verkoop de wagen omdat ik wil overstappen op een elektrische wagen en daarom deze herstelling niet meer wil laten uitvoeren.
Eerlijke wagen met transparante historiek, ideaal voor iemand die de herstelling zelf kan uitvoeren of laat uitvoeren en daarna nog vele kilometers wil rijden.
Deze informatie wordt in de taal (talen) van de verkoper weergegeven.
Produpress is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de verstrekte informatie.
Meer infos: BMW , BMW 1 Reeks

