Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Detailtests / Honda CR-V 2.2 i-CDTi

Geschreven door Bert Troubleyn op

De Honda CR-V miste tot dusver een dieselmotor. Nu hij eindelijk beschikbaar is met de bekende 2.2 i-CTDi, wordt hij een meer dan te duchten concurrent bij de softroaders.

Honda CR-V 2.2 i-CDTi #1
Prijs
NB
  • Score redactie /20

Samen met Toyota was Honda een van de eerste constructeurs om zich in het softroader-avontuur te storten. In Europa heeft de CR-V echter nooit echt kunnen opboksen tegen de populaire RAV4, waarvan per jaar meer dan 110.000 exemplaren aan de man gebracht worden. Dat is te wijten aan het ontbreken van een dieselmotor, waardoor de jaarlijkse verkoop van de CR-V beperkt bleef tot 35.000 stuks. Die leemte is nu opgevuld, met de komst van de 2.2 i-CTDi-versie, die het marktaandeel van Honda in de categorie van de SUV's aanzienlijk zou moeten vergroten.

In dit artikel : Honda, Honda CR-V

Tests

Onze tests

De concurrenten