Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Vorige autosalons / Porsche 911 (video)

Geschreven door Olivier Duquesne op 15-09-2011

De Porsche 911, type 991, behoudt zijn typische lijnenspel. Nochtans is hij volledig nieuw en introduceert hij in wereldpremière een handgeschakelde versnellingsbak met zeven verhoudingen.

De nieuwe 911 heeft een wielbasis die met 100 millimeter is verlengd in vergelijking met de vorige generatie. Hij werd ook breder en lager. De voorbumper en met LED's omrande lichtblokken geven de nieuwkomer een nieuw gezicht. Achteraan zijn de lichtblokken veel fijner vormgegeven. In achteroverhang ligt uiteraard een zescilinderboxer. Voor de Carrera is hij gedownsized tot 3,4 liter. Toch neemt het vermogen toe tot 350 pk (357 kW). De Carrera S doet beroep op een 3.8 liter zescilinder boxermotor van 400 pk. Ook de nieuwe manuele zevenbak is het vermelden waard aangezien het om een wereldpremière gaat. Het interieur wordt niet enkel gedomineerd door de beroemde ronde tellers, maar nog meer door de hoge middenconsole, die is geïnspireerd op die van de Cayenne en de Panamera.

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten