Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Vorige autosalons / Skoda in Brussel

Geschreven door Olivier Duquesne op 17-01-2011

Skoda bevindt zich tijdens het 89ste salon van Brussel in paleis 9. Het Tsjechische merk heeft echter geen grote nieuwigheid om mee uit te pakken. We krijgen een groot deel van het gamma te zien, evenals de nieuwe Greenline-modellen.

Op het salon van Brussel (15-23 januari 2011) stelt Skoda in paleis 9 de nieuwe Greenline-familie voor, en meer bepaald de Superb Combi GreenLine en Octavia Berline GreenLine. De Superb Greenline pakt uit met een normverbruik van 4,4 l/100 km (CO2-uitstoot van 114 g/km) en de Octavia Greenline doet nog beter, met 3,8 l/100 km (99 g/km). Voor de rest kunnen we bijna heel het gamma zien op de stand: de Fabia en Fabia Combi, de Roomster, de Yeti, de Octavia en Octavia Combi en de Superb Combi.

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten