Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Detailtests / Honda Accord 2.2 i-CTDi

Geschreven door Bert Troubleyn op

Als gereputeerde motorenbouwer was Honda zijn Europese klanten een goede turbodiesel van eigen makelij verplicht. De Accord 2.2 i-CTDi mag hem inwijden.

Is de Accord i-CDTi de nieuwe referentie bij de grote gezinswagens annex kilometervreters? Als u het mij vraagt, wel. Naast zijn ontegensprekelijke kwaliteiten, zoals een uitstekende afwerking, een prima wegligging, een dito rijcomfort en een dijk van een motor – we hadden eerlijk gezegd niet
minder verwacht van Honda – val ik vooral ook voor het karakter van deze Japanner. Dit is een auto die je in de loop der kilometers enkel maar meer naar waarde kan schatten. Over smaken en kleuren (lees: binnenruimte en koetswerken) valt misschien te twisten, maar je kan gewoon niet heen om de geslaagde
combinatie van degelijkheid en verfijning waarmee deze Accord zijn chauffeur en passagiers verwent.

In dit artikel : Honda, Honda Accord

Tests

Onze tests

Beoordelingen

Laatste beoordelingen van eigenaars