Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Detailtests / BMW 530i & 530d

Geschreven door Bert Troubleyn op

Hoe vervang je een succesrijke auto? Volgens de ingenieurs van BMWdoor technisch verder te bouwen op zijn troeven en volgens de designers door zich visueel eens goed te laten gaan: ziehier de 530i en 530d.

De vooruitgang van de drieliter-diesel en het feit dat er geen prijsverschil is tussen de benzine- en de dieselversie, maken de keuze nog moeilijker.Wat als een paal boven water staat, is dat de nieuwe 5-Reeks zich opnieuw als de sportievere referentie binnen zijn marktsegment positioneert, met heerlijke drielitermotoren, een wegligging om u tegen te zeggen en een comfort dat nog toenam tegenover zijn voorganger. Over het uitzicht blijkt ook minder controverse te bestaan dan bij grote broer 7 en qua basisprijzen blijkt de nieuweling concurrerend te blijven in zijn klasse. Als je de optielijst doorneemt, word je wel even misselijk: die kan je budget flink in de war brengen. Ons verdict: voor onze Vlaamse wegen zouden we kiezen voor een 530d met automaat, voor de Franse départementales wordt het een 530i, handgeschakeld, met actief stuur en sportonderstel.

In dit artikel : BMW, BMW 5 Reeks

Tests

Onze tests