Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Industrie en economie / Jaguar CX-75 afgeblazen

Geschreven door Olivier Duquesne op 11-12-2012

Tijdens een briefing met de Britse pers vertelde Jaguar-directeur Adrian Hallmark dat de plannen voor de hybride supersportwagen CX-75 zijn geschrapt als gevolg van de wereldwijde crisis.

Jaguar laat zijn plannen varen om een kleine en zeer exclusieve oplage van de CX-75 te bouwen, een supersportwagen waarvan een eerste prototype werd onthuld op het salon van Parijs in 2010. De bolide moest normaalgezien op de markt komen in 2014 voor een prijs van meer dan een miljoen pond, maar die vlieger gaat dus niet op ondanks de honderd klanten die al ernstige interesse hadden getoond. Jaguar motiveert deze keuze door te verwijzen naar de wereldwijde financiële crisis. De vijf ontwikkelingsprototypes die al werden gebouwd, zullen worden gebruikt om nieuwe technologie voor Land Rover en Jaguar uit te testen.

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten