Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Eerste test / Seat Leon 1.4 TSI 122

Geschreven door Cedric Derese op

Om de brug te slaan tussen de toekomstige Cupra en de meer vreedzame versies biedt Seat eens te meer zijn FR-programma aan voor de Leon. We testten een 1.4 TSI 122 met het beroemde logo.

Prijs
NB

Elke autoconstructeur die zichzelf een beetje sportief van geest acht, moet modellen aanbieden die aan die instelling voldoen. Seat heeft dat duidelijk goed begrepen en aarzelde niet om al van bij de lancering van de nieuwe Leon het uitrustingsprogramma FR (voor Formula Racing) aan te bieden. Dat is enkel verkrijgbaar op de 1.4 TSI 122 en 2.0 TDI 150 en zelfs standaard op de 1.8 TSI 180 en 2.0 TDI 184, en bestaat zoals voordien vooral uit een herwerkte ophanging en een aangepast koetswerk en interieur, om te voldoen aan de verwachtingen van de meest dynamische bestuurders.

In dit artikel : Seat, Seat Leon

Tests

Onze tests

De concurrenten