Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Nieuwigheden / Ferrari F8 Tributo: en nu de Roadster

Geschreven door David Leclercq op 06-03-2019

Op het salon van Genève staat de nieuwe F8 Tributo als coupé, maar dankzij de digitale designer X-Tomi weten we nu reeds hoe de open variant eruit zal zien.

Enkele dagen nadat Ferrari de eerste beelden verspreidde van de F8 Tributo, weten we reeds hoe de later verwachte roadster eruit zal zien. Met dank aan de digitale kunstjes van X-Tomi Design. 

720 pk

En herhalen: de V8-biturbo van de F8 Tributo heeft een cilinderinhoud van 3,9 liter, heeft een vermogen van 720 pk en een maximaal koppel van 770 Nm. Dus evenveel als de 488 Pista en de McLaren 720S. De cabriovariant wordt eind dit jaar verwacht, de commercialisering volgt dan begin 2020.

 

 

 

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten