Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Nieuw model / Autosalon Brussel 2015: de E-Car 333 geeft zich een beetje bloot

Geschreven door Olivier Duquesne op 07-01-2015

De E-Car 333 laat een klein beetje van zichzelf zien via een vage tekening. De zuiver elektrische auto wordt in België gebouwd. Hij beleeft zijn debuut op de Dream Cars-tentoonstelling (23-25 januari) op het salon van Brussel.

E-Car 333 is een Belgisch project rond een volledig elektrische auto die hier zal worden gebouwd. Zijn grootste originaliteit schuilt in het aantal wielen: drie. De constructeur spreekt van een topsnelheid van 130 km/h en een rijbereik van 300 kilometer. De E-Car 333 beleeft zijn werelddebuut op de Dream Cars-tentoonstelling (23-25 januari), die plaats vindt op het autosalon van Brussel (16-25 januari).

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten