Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Nieuw model / Subaru Impreza WRX STi Carbon

Geschreven door Olivier Duquesne op 30-09-2009

Op het salon van Tokio zal Subaru een Impreza WRX STI voorstellen die Carbon werd gedoopt. Deze versie onderscheidt zich door een lichter dag en een verfijndere interieurbekleding.

De WRX STi, de meest explosieve variant van de Impreza, krijgt regelmatig specifieke afgeleides die nog sportiever of juist comfortabeler zijn. De WRX STi Carbon die eind deze maand wordt verwacht in Tokio is heeft een dak van koolstof, om het gewicht te drukken en het zwaartepunt te verlagen. De overbrenging wordt toevertrouwd aan een vijftrapsautomaat. Voor de interieurafwerking werd gebruikgemaakt van suède.

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten