Zich aanmelden

Met Facebook aanmelden

of

Uw informatie is niet correct.
Ik meld me aan Wachtwoord vergeten?
Uw Facebook-account is niet verbonden aan een account op de site. Schrijf je van tevoren in

Als u zich net hebt geregistreerd bij Facebook, laadt u de pagina over enkele ogenblikken opnieuw terwijl uw registratie volledig is geactiveerd.

Wachtwoord vergeten?

×
Mijn wachtwoord opnieuw instellen
Je ontvangt een e-mail voor het instellen van een nieuw wachtwoord.
Geen account gekoppeld aan dit e-mailadres

Nog geen account?
SCHRIJF JE GRATIS IN.

Nieuw model / Ford F-150 Tremor

Geschreven door Olivier Duquesne op 01-07-2013

Op de Amerikaanse markt is de Ford F-150 Tremor de eerste grote pick-up van Ford met een krachtige motor die toch (een beetje) op zijn verbruik let: een Ecoboost-V6 met 370 pk.

Het Amerikaanse hinterland houdt van dikke pick-ups, en dan vooral van de Ford F-150. De constructeur met het blauwe ovaal lanceert deze herfst in Noord-Amerika de Tremor. Deze versie biedt volgens Ford “het vermogen van een V8 maar het verbruik van een V6” en wordt aangedreven door een 3.5-V6 met 370 pk, die al wordt gebruikt in de Explorer Sport. Deze eerste EcoBoost-motor in een pick-up verstookt op de Amerikaanse normverbuikscyclus 10,7 l/100 km op de snelweg en 14,7 l/100 km in de stad. Door hem een relatief korte brugverhouding van 14,1:1 te geven, wil Ford hem toch mooie spurtcapaciteiten geven. De Tremor is er met twee- of vierwielaandrijving, maar in beide gevallen is een elektronisch sperdifferentieel in de achteras standaard.

Web Editor - Specialist Advice

Nieuws

Aanbevolen nieuwsberichten